biuro@dekorxps.pl

+48 661 222 410

Masz pytania zadzwoń!

Dekor XPS

 PRODUCENT PŁYT ELEWACYJNYCH

       DETALE ARCHITEKTONICZNE


+48 661 222 410

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

PANEL RYFLOWANY

GZYMSY ELEWACYJNE

SZTUKATERIA ZEWNĘTRZNA

LISTWY ELEWACYJNE

PŁYTY ELEWACYJNE 

DONICE

IMITACJA PIASKOWCA

Niezwykle nowoczesny i modny panel ścienny ryflowany znajdzie swoje miejsce gdzie wymagany jest nietuzinkowy wygląd zachowując przy tym świetny stosunek ceny do jakości. Nasze panele znajdą zastosowanie na zewnątrz budynku jak również wnętrz nadając nowoczesny charakter twojego domu.

Panel ryflowany

Budowa Paneli ryflowanych

Jakie są zalety naszych paneli?

Doskonała izolacja termiczna:

Wykorzystywany materiał sprawdzi się doskonale w izolacji termicznej dzięki czemu możemy zaoszczędzić na ogrzewaniu w okresie jesienno-zimowym

       

      

Projekt dostosowany do potrzeb:

Szeroka gama kolorostyczna wraz z indywidualnym projektem ryfli daję ogromnę możliwości w doborze aranżacji elewacji budynku bądz wnętrza domu. Nasz produkt można zamówić w wersji na piaskowca lub w stanie tzw. surowym w strukturze do pomalowania lub na życzenie klienta możemy pomalować odpowiednim kolorem z palety RAL. 

       

      

Jeśli są państwo zainterowani ceną produktu lub mają jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefonicznie

       

      

Trwałość i łatwość w czyszczeniu:

Zastosowane materiały sprawiają że panele są trwałe i z pewnością będą zdobić elewację bądz wnętrze domu przez długie lata. Konserwacja ogranicza się wyłącznie do przetarcia z kurzu ,a w przypadku większych zabrudzeń można przetrzeć szmatką namoczoną  w wodzie.

      

Montaż

Panele montuje się bezpośrednio do podłoża, które musi być suche, stabilne i wolne od pyłu. Do przyklejania paneli można stosować dowolny klej na bazie poliuretanu do styropianu lub styroduru.

 

Panele ryflowane

 

Ryfla pół-okrągła

 

W strukturze piaskowca