Konserwacja płyt "Dekor XPS" ogranicza się do zmycia wodą lub wodorozpuszczalnymi detergentami ewentualnych zabrudzeń (można stosować myjki ciśnieniowe zachowując należytą odległość i ciśnienie). Ewentualne ubytki i uszkodzenia mechaniczne płyt można uzupełniać masą szpachlową którą klient otrzymuję do swojego zamówienia lub wymienić uszkodzone elementy. 

 

 

 

 

Informacja dla klienta

Wszystkie informacje o dostępnych wymiarach i aktualnych cenach znajdą państwo w  zakładce cennik.            

Karty Techniczne

Kolory Standardowe Piaskowca

biuro@dekorxps.pl

+48 661 222 410

Masz pytania zadzwoń!

Dekor XPS

 PRODUCENT PŁYT ELEWACYJNYCH

       DETALE ARCHITEKTONICZNE

Oferujemy państwu nasze płyty w 2 standardowych wymiarach:

1200 x 600 mm

1000 x 500 mm

IMITACJA

PIASKOWCA

Z nami zyskasz elewację

swoich marzeń

 

 

 

 

 

NAJWYŻSZA

JAKOŚĆ

W atrakcyjnie

niskiej cenie

 

 

 

+48 661 222 410

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

Dekor XPS

SZTUKATERIA ZEWNĘTRZNA

LISTWY ELEWACYJNE

 

Rdzeń płyt styrodurowych "XPS PRIME S 30" lub bardzo twardy styropian o oznaczeniu "EPS PARKING" obłożony jest okładzinami z masy żywicznej imitujący naturalny piaskowiec ,która została odpowiednio zabezpieczona przed korozją oraz pokryta odpowiednią powłoką kolorystyczną (zgodnie z zamówieniem klienta). System łączenia płyt na tak zwany wpust i wypust eliminuje potrzebę uszczelniania płyt przez co znacząco skraca się czas montażu ,a najważniejsze realnie zmniejszając finalny koszt inwestycji. Płyty montuje się bezpośrednio do podłoża, które musi być suche, stabilne i wolne od pyłu. Nie ma potrzeby stosować podkonstrukcji czy kotwienia. Do przyklejania płyt można stosować dowolny klej do styropianu, czy to w postaci zaprawy, czy też poliuretanowy.

Budowa i montaż

Imitacja piaskowca

Konserwacja

ZAMÓW PRÓBKI

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

+48 661 222 410

Imitacja piaskowca

Bez względu na mnogość zalet naturalnego kamienia radzimy naszym klientom dokonanie prostej kalkulacji. Po co płacić trzykrotnie (lub więcej) wyższą kwotę za materiał, który w specyficznych zastosowaniach nie przenosi żadnych obciążeń eksploatacyjnych, a jest jedynie dekoracją? Kosztowny i skomplikowany montaż, tworzenie mostków termicznych, zmagania z glonami i porostami znajdującymi w kamieniu pożywkę – oto kontrargumenty dla naturalnego kamienia w miejscach, w których nie jest potrzebny. 

Dzięki stworzonej przez firmę "Dekor XPS" technologii płyty mają wierny wygląd płyt z piaskowca. Nasza powłoka zewnętrzna to kompozycja atestowanych żywic, kruszyw i pigmentów. Nasz system płyt elewacyjnych to kompleksowe rozwiązanie dla nowoczesnego podejścia do aranżacji elewacji. Zaletą naszego piaskowca to niewielka waga, niezwykła estetyka wykonania, możliwość uzyskania wielu efektów kolorystycznych oraz cena wielokrotnie niższa od kamiennych odpowiedników. Dzięki naszym płytom elewacyjnym możesz mieć elewację twoich marzeń bez olbrzymich wydatków, przy okazji dodatkowo docieplając swój budynek.

Piaskowiec Dekor XPS 


Piaskowiec Dekor XPS

Piaskowiec w nowej odsłonie

Różna kolorystyka i efekty

System łączenia płyt

System łączenia płyt

Przekrój piaskowca Dekor XPS

Złoty

Jasny Beż

Ciemny Beż

Ciepła Biel

*Przedstawione kolory mogą lekko różnić się od stanu faktycznego z uwagi na przekłamanie        monitora w wyświetlaniu kolorów

 

Szukasz pomysłu na elewację twojego domu?

 

Nasz piaskowiec spełni twoje oczekiwania

 

EPS Parking Expert

XPS Prime G

Jak zamówić?

Aby zamówić nasz produkt skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób (e-mail, telefon), lub odwiedź naszą firmę, gdzie uzyskasz wszelkie potrzebne informacje. Jeśli potrzebujesz prześlemy próbki naszego produktu na wskazany przez Ciebie adres.

Styropian:

Styrodur:

PANEL RYFLOWANY

GZYMSY ELEWACYJNE

SZTUKATERIA ZEWNĘTRZNA

LISTWY ELEWACYJNE

PŁYTY ELEWACYJNE 

DONICE

IMITACJA PIASKOWCA